Pensjonat Luan to także gwarancja wzbogacenia urlopowego wypoczynku o odprężające zabiegi.
Strefa SPA Luan Room pozwala zaznać ukojenia zmysłów po intensywnym dniu.

 
Główną ofertę naszego centrum odnowy biologicznej stanowią masaże, w tym: regenerujące, relaksujące oraz upiększające

 • Masaż klasyczny
  - usprawnia krążenie krwi i tym samym poprawia odżywienie skóry, mięśni i narządów wewnętrznych
  - pozwala na odprężenie napiętych mięśni,
  - ułatwia odprowadzenie toksyn z części ciała szczególnie narażonych na stres.
 • Masaż leczniczy -  jest korzystny w różnego rodzaju zwyrodnieniach, kręgosłupa, bólach pleców, nawracającej rwie kulszowej i dolegliwościach korzonkowych, dolegliwościach bólowych barków i bioder.
 • Masaż relaksacyjny - Jest łagodnym, regenerującym masażem całego ciała. Ma wyciszyć, uspokoić organizm i odżywić skórę całego ciała.


Spa Luan room poleca:

 

 • Jacuzzi - zalety hydromasażu wiążą się przede wszystkim z przynoszącym przez ciepłą wodę rozluźnieniem ciała i uwolnieniem go od napięć. Tego typu zabiegi redukują stres oraz działają prozdrowotnie.
 • Sauna sucha oraz łaźnia parowa - przede wszystkim poprawa krążenia, oczyszczenie organizmu, ułatwienie wchłaniania pielęgnacyjnych kosmetyków oraz regulacja przemiany materii. Wilgotne powietrze wpływa korzystnie na wygląd skóry, oczyszcza ją i odżywia.

Strefa Spa Luan room  to idealne miejsce dla osób poszukujących relaksu i odprężenia, a także dla rodzin z dziećmi jako fantastyczna opcja spędzenia czasu w trakcie pobytu w pensjonacie.

Studio fitness - Nasza siłownia jest przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dzięki regularnym ćwiczeniom mięśnie i ścięgna stają się bardziej elastyczne i silne. Ćwiczenia na siłowni pomagają nie tylko budować mięśnie, ale również chudnąć. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom z obciążeniem , możemy pracować nad konkretnymi partiami ciała.
•    redukuje tkankę tłuszczową
•    buduje tkankę mięśniową
•    kształtuje rzeźbę i masę
•    zwiększa wydolność organizmu

 

Ocena Jakości Wody Przez Sanpeid

 

 

 

 

 

 

 


 

 

W trosce o komfort i wygodę specjalnie wyszkolony personel dba o zdrowie i wygląd Gości, dobierając dedykowane indywidualnie programy, bazujące na najnowszych osiągnięciach medycyny estetycznej. Zapraszamy!